EMEGI GECENLER

Benim varolmamda emeği geçen herkese

ERDAL TOPSAKAL : Abi sen ne mubarek adamsın allah sana peygamber sabrı vermiş hakettiğin yerde değilsin senin bana yaptığını babam bile yapmadı hakkını nasıl öderim bilmiyorum hep yanımda ol abi saygılar.

ANNEM : Sizi çok özledim artık yanımda olmanızı istiyorum yemeklerini çok özledim anne anne bir gün adam olurum her halde dualarını eksik etme seni seviyorum.

ABLAM : Seni özledim abla abla peşimde dolaşma artık koltukları düzeltme senin hakkını nasıl öderim bilmiyorum dualarını eksik etme seni seviyorum.

OSMAN POYRAZ : Abi ne acayip adamsın sen benim için farklısın abi kahrımı çok çektin bıkmazsın inşallah benden daha çok yarışmaya gireceğiz abi hedef dünya abi. Hep mutlu ol ailene saygılar sevgiler.

UĞUR HOCA : Kardeşim hocam menejerim hocam hocam bu işe yarıyor. Kardeşim varlığın yeter daha çok çalışacağız beni idare et saygılar.

ŞENAY HANIM : Güze insane bana verdiğin fikirlerden dolayı sağol seni her zaman dinleyeceğim kendine iyi davran

ÖZKAN YILMAZ : Kardeşim dedim dostum dedim arkadaşım dedim ama sen beni yüz üstü bırakıp gittin. Bu projeyi çıkaran sensing ve senin adın geçmese olmazdı bir gün belki akıllanırsın allah yolunu açık etsin, Allah gönlüne gore versin kendine dikkat et kardeşim saygılar.

AYNUR YENGE : Benim cici annem sende olmasan ben ne yaparım sensiz olmaz yemeklerin harika kahrımı daha çok çekeceksin allah çocuklarına bağışlasın seni hep gül yenge sana yakışıyor. Saygılar.

KORAY KASAP : Abicim dünyanın en enteresan adamısın dünyanın en güzel insanı benim gibi bir adamla uğraştığın için sağol. Senin sayende adama benzedik sağol abi hep mutlu ol saygılar

GÜNAY GÜNDOĞDU : Kardeşim bana vakit ayırdığın için sağol beni önemsemen güzeldi kendine dikkat et hep mutlu ol.

BAHTİYAR TURAN : Deli bahtiyar adı bahtiyar. Kardeşim sen benim dostum diyebileceğim saygılı insanlardansın. Benim kahrımı çok çektin, hep yanımda olmanı istedim ama olmadı inşallah bir gün olacak seni seven dostun kerim.

ÖNDER SELEN :Tonton seni tanımak güzeldi bana çok moral verdin destek olsun, beni çok güldürdün allahta seni güldürsün, bana verdiğin destekten dolayı teşekkür ederim. Seni seven kardeşin Kerim.

YILMAZ DİNKÇİ : Hocam üzerimdeki emeklerin çok benimle çok uğraştın çok yoruldun senib hakkın ödenmez Allah seni başımızdan eksik etmesin ellerinden öperim. Saygılar Kerim

MUSTAFA TOPSAKAL : Abimsin ama arkadaşım gibiydin. Çok şey paylaştık çok şey yaşadık. Hep yanımda olduğun için sağol. Enteresan bi insansın bir o kadar iyi ve temiz kalplisin Allah hep seninle olsun seniz kırdıysam, üzdüysem özür dilerim. Seni seven kardeşin Kerim

FATİH UYGUR : Naber ula Fatih dünyanın en sadık insanı sen benim kardeşimsin sonuna kadar beraberiz allah hep seninle olsun güzel insan hep mutlu ol saygılar.

TARKAN TEVETOĞLU : Sizin gibi dünya starı olmuş bir insanla çalışmak benim için bir onur ve gururdur. Sizinle 24 saat çalışsam bıkmam. Bana bu şansı verdiğiniz için teşekkür ederim. Dünyanın en güzel kalpli insanı, Saygılar.

DOĞUŞ : Diyecek çok şey var ama anlatmayla bitmez. Ucu yok sonu yok çok ağladık çok güldük çok çalıştık küstük barıştık ama bir gerçek var biz dosttuk hep kalbimdesin sana allahtan tek dileğim hep iyi ve mutlu ol seni seven kardeşin bambam. Saygilar gamsız.

KENDİME… : Daha çok çalışmam lazım, bazen kendimle gurur duydum bazen kızdım bazende nefret ettim. Ama şu an herşey güzel inşallah böyle devam eder bir gün kendimi ispatlayacağım allahın izniyle hep çalış kardeşim hep çalış Allah yolumuzu açık etsin.